Za dodajanje izdelkov na seznam priljubljenih morate biti prijavljeni v spletno trgovino.
Seznam priljubljenih izdelkov vam omogoča, da si shranete izdelke, ki jih pogosto kupujete, jih še nameravate kupiti ali pa so za vas posebej zanimivi in na ta način vvedno in preprosto dostopate do njih brez iskanja po spletni trgovini.
Prijavi se Registriraj se kot nov uporabnik
Za nakup nad 50 EUR je dostava brezplačna.
Dobavni rok: Izdelek je na zalogi
Načini plačila: Plačilo po povzetju, predračunu ali s kreditno kartico
V knjigi so zbrani recepti da se lahko vse poletje sladkate z domačimi sladoledi in ledenimi sladicami.
Presenečeni boste, kako lahko je pripraviti sladoled, zmrzline in ledene kreme, pa tudi ledene torte in pecivo različnih oblik,..
Recepte so izbrali slaščičarski in živilski strokovnjaki treh šol: BIC - Ljubljana, GRM - Novo Mesto in IC Piramida - Maribor, ki so priljubljenim okusom dodali nekaj nevsakdanjih sestavin: timijan, kamilico, temno pivo, konopljo in še mnoge druge.
Med skoraj 100 recepti najdemo tudi odlične ideje za prelive in za ledene sladice z manj kalorijami.
Obseg: 144 strani
Format: 14 x 20 cm, praktična spiralna vezava